Dinafem Critical + 2.0 Auto

Neohodnoceno
 
 

Složení: Indica/Sativa/Ruderalis

Genetika: Critical + s Dinafem Roadrunner

In, Out: 70-80 dní

549 Kč
Značka Dinafem
Kategorie Dinafem Seeds
Zvolte variantu
Kód produktu 692/3 Balení: 3 549 Kč
   
 

Konečně je tady druhá generace Critical + Auto. Pracovali jsme na ní 2 roky a kvalita a množství květů, které produkuje Critical + 2.0 Auto, dosáhly do takových výšin, že tuto odrůdu můžeme označit za ohromující.

Díky naší zlepšovací práci se kvalita této superproduktivní rostliny od Dinafem ještě zvýšila. Palice, zbarvené do oranžova, jsou mnohem pevnější a masitější díky tomu, že jsme výrazně zvýšili podíl květů na drobných listech v palicích. Také se zvýšil objem palice, která je nyní větší, a množství a velikost stigmat, které mají jasně oranžovou barvu jako u odrůdy Critical+.

Vůně dosáhla takové intenzity, že tato odrůda páchne stejně jako matečná rostlina. Tento zápach pochází od legendární odrůdy Skunk, ale v samonakvétací formě.

Vyznačuje se rychlým a objemným růstem, vysokým výnosem a je poměrně produktivnější než její mladší sestra. Za to vděčí svému vzrůstu a především velmi husté struktuře postranních větví, které produkují četné sekundární palice, jež zvyšují celkovou hmotnost rostliny.

Palice dosahují takové hmotnosti, že ohýbají podpůrné větve, a výnos některých zvláště velkých a produktivních rostlin dosahuje při hydroponickém pěstování až 250 gramů!

Vlastnosti odrůdy Critical + 2.0 Auto

  • Pohlaví: Samonakvétací feminizovaná
  • Genotyp: Indica/Sativa/Ruderalis
  • Křížení: Critical + Auto x Critical + Auto
  • Doba květu indoor: 70–80 dnů
  • Výnos indoor: 50 až 250 g/m2
  • Výška: 60–130 cm

Dinafem je v současnosti jednou z největších seedbank ve Španělsku a jejich historie se začala psát v roce 2002. V této době začal team Dinafem velice intenzivně pracovat na výzkumu a vývoji konopných semen. Od samého počátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě. První výsledky přišli na konci roku 2003 a to s kmenem Power Kush. Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow. A tak se počátkem roku 2005 narodila tato vynikající seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V roce 2010 bylo představeno deset stabilizovaných a v Dinafem vyšlechtěných nových kmenů. Od roku 2009 se také velice usilovně pracovalo na samonakvétacích (autoflowering) odrůdách. V roce 2012 se Dinafem stal naprostým leaderem v nabídce autofloweringových odrůd. Dinafem zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě. Dinafem nezklame opravdu nikoho a má v nabídce dost kmenů s léčivými vlastnostmi.