Dinafem Strawberry Amnesia

Neohodnoceno
 
 

Typ: Sativa dominant

Genetika: Original Amnesia * Original Strawberry Cough

In: 65-70 dní

Out: konec října

1 599 Kč
Značka Dinafem
Kategorie Dinafem Seeds
Zvolte variantu
Kód produktu 344/10 Balení: 10 1 599 Kč
   
 

Strawberry Amnesia od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy, která je výsledkem křížení varietOriginal Strawberry Cough a Original Amnesia. Jejím prostřednictvím bychom rádi nabídli novou odrůdu sativy vynikající kvality, která důstojně reprezentuje současný trend.

Strawberry Amnesia je nádherná rostlina, která se snadno pěstuje. Doba květu je krátká, palice jsou husté aobjemné a jsou zcela pokryté pryskyřicí. Tato rostlina potěší milovníky sativy, kteří hledají výnosnou odrůdu s vynikajícími celkovými vlastnostmi a bezproblémovým růstem a vývojem.

Jedná se o rostlinu středního až velkého vzrůstu, s úzkými a dlouhými listy, které mají nádherný tmavě zelený odstín. V interiéru se vyvíjí dobře. Je ovšem třeba regulovat její nadměrný růst. Při pěstování outdoor lze docílit dobrých výsledků v mírném, kontinentálním nebo středomořském klimatu, a to jak pod širým nebem, tak i v chráněném prostředí skleníku. Tato odrůda je odolná vůči vlhkosti a škůdcům a je vhodná pro všechny typy pěstitelů.

Její aroma i chuť jsou jemné a ovocné, s tóny jahod, citrusů, borovice, Haze a koření. Její dlouhodobý účinek je silný, stimulační a euforizující. Je rovněž vhodná jako léčebný prostředek ke zmírnění příznaků u osob trpících anorexií a depresemi.

Vlastnosti Strawberry Amnesia

  • Vhodná pro pěstování indoor i outdoor
  • Feminizovaná
  • Dominance Sativa
  • Genetika: Original Amnesia x Original Strawberry Cough
  • Doba květu indoor: 65–70 dnů
  • Sklizeň outdoor: polovina/konec října
  • Výnos indoor: 450–500 g/m2
  • Výnos outdoor: 700–1100 g/rostlina
  • Vzrůst: střední/vysoká
  • THC: 20–22 %

Dinafem je v současnosti jednou z největších seedbank ve Španělsku a jejich historie se začala psát v roce 2002. V této době začal team Dinafem velice intenzivně pracovat na výzkumu a vývoji konopných semen. Od samého počátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě. První výsledky přišli na konci roku 2003 a to s kmenem Power Kush. Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow. A tak se počátkem roku 2005 narodila tato vynikající seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V roce 2010 bylo představeno deset stabilizovaných a v Dinafem vyšlechtěných nových kmenů. Od roku 2009 se také velice usilovně pracovalo na samonakvétacích (autoflowering) odrůdách. V roce 2012 se Dinafem stal naprostým leaderem v nabídce autofloweringových odrůd. Dinafem zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě. Dinafem nezklame opravdu nikoho a má v nabídce dost kmenů s léčivými vlastnostmi.