Dinafem White Widow XXL Auto

Neohodnoceno
 
 

Typ: Indica dominant

Genetika: White Widow elite clone, White Widow Auto

In/Out: 80 dní

Jedna z nejkvalitnějších autoflowering odrůd od Dinafem Seeds

549 Kč
Značka Dinafem
Kategorie Dinafem Seeds
Zvolte variantu
Kód produktu 683/3 Balení: 3 549 Kč
   
 

Semena marihuany White Widow XXL Auto od Dinafem Seeds jsou samonakvétací odrůdou s dominancí indiky, která vznikla křížením odrůdy White Widow Auto a našeho elitního klonu White Widow. Jedná se o samonakvétací hybrid třetí generace vynikající kvality, který poskytuje možnost docílit rychlé a bohaté sklizně s četnými terapeutickými vlastnostmi.

White Widow XXL Auto představuje inovační článek ve vývoji našeho semena marihuany White Widow Auto. Tento druh konopí je rostlina malého vzrůstu, snadno se pěstuje a ve svém krátkém a energickém vegetačním období produkuje velké kompaktní palice pokryté četnými žláznatými trichomy. Je méně olistěná, což usnadňuje její zastřihování.

Auto White Widow XL je ideální rostlina marihuany, pokud je prostor pro pěstování v interiéru malý nebo venkovní pěstování vyžaduje diskrétnost. Do zeminy bývá vhodné zapravit 30 % kokosu a rostlinu pravidelně zalévat malým množstvím vody. Pokud se chystáte rostlinu užívat k léčebným účelům, je vhodnější dodávat jí organické živiny.

Rostlina marihuany White Widow XXL Auto se vyznačuje intenzivní vůní a chutí s nasládlými tóny čerstvých květů. Její dlouhotrvající účinek je silný a relaxační. Jedná se o ideální odrůdu pro důkladný odpočinek a kléčebným účelům.

Vlastnosti White Widow XXL Auto

  • Vhodná pro pěstování indoor i outdoor
  • Pohlaví: samonakvétací feminizovaná
  • Genotyp: dominance indiky
  • Křížení: Elitní klon White Widow x White Widow Auto
  • Doba květu indoor: 80 dnů
  • Sklizeň outdoor: od dubna do října
  • Výnos indoor: 400–450 g/m2
  • Výnos outdoor: 60–170 g/rostlina
  • Obsah THC: vysoký

Dinafem je v současnosti jednou z největších seedbank ve Španělsku a jejich historie se začala psát v roce 2002. V této době začal team Dinafem velice intenzivně pracovat na výzkumu a vývoji konopných semen. Od samého počátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě. První výsledky přišli na konci roku 2003 a to s kmenem Power Kush. Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow. A tak se počátkem roku 2005 narodila tato vynikající seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V roce 2010 bylo představeno deset stabilizovaných a v Dinafem vyšlechtěných nových kmenů. Od roku 2009 se také velice usilovně pracovalo na samonakvétacích (autoflowering) odrůdách. V roce 2012 se Dinafem stal naprostým leaderem v nabídce autofloweringových odrůd. Dinafem zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě. Dinafem nezklame opravdu nikoho a má v nabídce dost kmenů s léčivými vlastnostmi.