Novinky

Novinky od Sweet Seeds

Sweet Seeds semenná banka založena v roce 2005 ve Španělsku přichází se svými novinkami pro rok 2020. Ve feminizovaných verzích naleznete Red Hot Cookies a Sweet Zkittlez. V autofeminizované verzi jde o Crystal Candy XL Auto, Gorilla Girl XL Auto, Red Pure Auto CBD a Sweet Amnesia Haze XL Auto. Sweet Seeds jako průkopníci tzv. Fast Version samozdřejmě nezapoměli přidat nové odrůdy a to Gorilla Girl F1 Fast Version a Tropicanna Poison F1 Fast Version!

GORILLA_GIRL_F1_FAST_VERSION(R)_SWS86TROPICANNA_POISON_F1_FAST_VERSION(R)_SWS85

Nově Pyramid Seeds

Pyramid Seeds je světově proslulá španělská banka semen konopí po více než deset let. Jsme profesionálové v oboru a nabízíme vysokou kvalitu genetiky s jedinečnými, vlastními a vynikajícími odrůdami na trhu. Nabízíme dva typy semen: Feminizovaná a Autoflowering. Feminizovaná semena konopí se vyvíjejí s nepřítomností samčích chromozomů, aby sezajistilo, že při pěstování kvetou pouze samice a produkují pryskyřičné bezsemenné pupeny. Semena samokvětého konopí jsou geneticky křížena s Rudelaris, což jim dává ideální vlastnosti pro usnadnění kultivace, nevyžadují přísné cykly světla, odolné vůči infekcím, plísním, škůdcům a extrémnímu chladu. Ideální pro otevřené terény nebo místa doma, aniž byste potřebovali reflektor, jako jsou balkony nebo blízko okna. Vítejte v Pyramid Seeds.

Pyramid Seeds

Dutch Passion AKCE

Dutch Passion si pro Vás na tuto sezónu připravili akci 1+1 balení zdarma na vybrané autoflower odrůdy. Kup jedno balení a druhé získáváš zdarma! Akce platí do vyprodání zásob

dutch passion

Skunk Seeds AKCE

Nová seedbanka v nabídce. Skunk Seeds je mladou seedbankou, která si zakládá na vysoce kvalitní genetice. Nabídka odrůd není příliš vysoká ale obsahuje časem prověřené odrůdy, které jsou pěstovány mnoha pěstiteli po celém světě již řadu let. Křížení, selekce a výběr semen probíhá ve Španělsku. Nízká cena a super kvalitní genetika, to je Skunk Seeds. Doporučujeme!

skunk_s_1

 

Sweet Seeds AKCE

Sweet Seeds a jejich akce na nákup semen 3+1 semeno zdarma, 5+2 semena zdarma a 10+4 semena zdarma. Sweet Seeds semenná banka byla založena v roce 2005 ve Španělsku a nabízí má super kvalitní genetiku kde si vybere opravdu každý

sweet

Buddha Seeds Calamity Jane Auto

Nově v nabídce Buddha Seeds Calamity Jane Auto. Calamity Jane je nejsilnější odrůda od Buddha seeds s úrovní THC těměř 20%.

calamity-jane

Dinafem Quick seeds

Quick seeds je novinka pro letošní sezónu od společnosti Dinafem. Dinafem zkřížili to nejlepší z feminizované verze s tím nejlepším ze samonakvétací verze. Výsledek jsou odrůdy s označením Quick a to Quick Critical + a Quick Kush. Tyto odrůdy se vyznačují velice brzkým květem, což ocení pěstitelé v podmínkách, kde vlivem počasí potřebují zkrátit sklizeň na dobu okolo září. Pokud pěstujete v domě, budete mít čas sklízet vždy o týden rychleji než s její feminizovanou verzí.

large.banner

Royal Queen Seeds

Nově v nabídce zařazena nizozemská semenná banka Royal Queen Seeds.  Royal Queen Seeds patří mezi nejrychleji rostoucí společnost na trhu konopných semen v Evropě. Po mnoha letech získávání zkušeností s pěstováním konopných semen v Nizozemsku, jsme se rozhodli přistoupit k zavedení vlastní řady semen. Nyní Vám tedy můžeme nabídnout kvalitní feminizovaná, samonakvétací a léčivá semena za dobrou cenu. Všechna naše semena se pěstují organicky, vybírají se ručně a pravidelně se testují v rámci kontroly kvality a klíčivosti.

Royal-Queen-Seeds-Complete-Collection

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem